#DKK-spotkanie autorskie

W piątkowe przedpołudnie naszym gościem była Pani
Joanna Jax, a właściwie Joanna Jakubczak. To współczesna autorka 🖋 📖 specjalizująca się w sadze rodzinnej i powieściach historycznych.
Zanim przeniesie czytelników w czasie, prowadzi pogłębione studia na temat miejsc, postaci i wydarzeń, które może dziś wskrzesić tylko literatura i pamięć. Wolontariuszka Fundacji „Dla Rodaka”, wspierającej Polaków w Kazachstanie.
W trakcie spotkania pisarka niezwykle ciekawie opowiadała o początkach swojego pisania, a także o tym, w jaki sposób powstają jej książki. Podzieliła się również swoimi marzeniami…
Pomiędzy wypowiedziami padały pytania od czytelników, na które Pani Joanna udzieliła wyczerpujących odpowiedzi. Tradycyjnie, po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia, autorka wpisywała dedykacje do książek zakupionych lub przyniesionych przez czytelniczki, a także dokonała pamiątkowego wpisu do kroniki biblioteki.
Dziękujemy Pani Joanne Jax za interesujące i miłe czytelnicze spotkanie oraz wszystkim Czytelnikom za przybycie.
Spotkanie sfinansowane zostało ze środków Instytutu Książki w ramach działającego przy bibliotece Dyskusyjnego Klubu Książki 📚