Wakacje w koronie-finał

„Wakacje w koronie” w bibliotece dobiegły końca. W przyszłym tygodniu ruszamy na świetlice 🙂 Dziś z leśnikami udaliśmy się na rajd połączony z konkursem ekologicznym. Walczyliśmy o tytuł Mistrza Czystości, zbierając jak największą ilość śmieci po drodze. Na miejscu docelowym czekało na nas ognisko i kiełbaski. Następnie busem wróciliśmy do biblioteki, gdzie uczestnicy wakacji otrzymali dyplomy, pamiątkowe zdjęcia i nagrody za udział oraz zaangażowanie 🙂 Pobawiliśmy się jeszcze chwilę i ze smutkiem pożegnaliśmy… Mimo wyjątkowo dziwnego czasu i systemu organizacji imprez – i tak dzięki Wam było fantastycznie! Dziękujemy!
„Wakacje w koronie” sfinansowała Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzebielinie ❤