Akcja-szyjemy dalej

Ponad 600 maseczek – tyle zostało uszytych i rozdanych mieszkańcom od wtorku do dziś. W sumie to już około 2000 sztuk! Zauważyć należy, że w bibliotece nie jest nas dużo, na szczęście do pomocy wkroczyły kochane kobietki  Serdecznie dziękujemy Ewie Wilmie-Guzowskiej, Irenie Dudek, Danucie Zabrockiej, Teresie Glapińskiej za dołączenie z własnej inicjatywy z maszynami. Podziękowania również dla Pana Wójta, naszej Rady Gminy, Magdaleny Czyplis, Krystyny Surowicz, Sary Trąbki, Stefanii Hejny, Ireny Sibińskiej, Karoliny Jedleckiej, Justyny Wołczyńskiej, Justyny Kochel, Dawida Maniaka, Marty Lichnerowicz, Małgorzaty Szmarkiety, Dariusza Migdala oraz wszystkich anonimowych darczyńców zbiórki za przekazanie materiałów i środków. Słowa uszanowania również kierujemy do wszystkich Sołtysów, którzy przeznaczyli część środków sołeckich na materiały do szycia maseczek i zobowiązali się do ich rozprowadzania. Ogromne dzięki, Asia Michalak za pomoc w wielu kwestiach!
Ps. Wszyscy pracownicy biblioteki zaangażowani są od początku w szycie masek.
Sandra Kamińska, Justyna Sadyś, Agnieszka Jedlecka, Iwona Szczęsna, Krystyna Michalak, Aneta Kmiecik, Iza Dominik, Mariola Sadowska, Małgorzata Pawlik-Stenka, Łucja Żuchowska, serdecznie dziękuję za Waszą pracę i zaangażowanie. Myślę, że nie tylko ja 🙂

Pps. Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. Jeśli tak, PRZEPRASZAM 🙏

RAZEM MOŻEMY WIELE! 💪