Bliżej Was

„Bliżej Was” to cykl wpisów przedstawiających załogę biblioteki, której często nie widać, a warto pokazać 🙂 Na pierwszy rzut idzie…
Pani Sandra!!! Nasz młodszy bibliotekarz, zawsze uśmiechnięta i gotowa pomóc w doborze lektury. Jest również sprawcą edukacji czytelniczej wśród młodzieży i dzieci, w tym tych najmłodszych ze żłobka 🙂 Mało? To dodamy, że większość plakatów, broszur, ogłoszeń, postów na stronie i fanpage’u to właśnie jej zasługa! Również z tą Panią należy omawiać kwestie użyczeń sal i pomieszczeń biblioteki.
Zdjęcie nie jest przypadkowe… Dziś Międzynarodowy Dzień Teatru, a Pani Sandra uwielbia pilnować, by celebrować takie święta 🙂 W związku z tym zapowiedziała niespodziankę dla najmłodszych… Ale o tym później 🙂 Śledźcie nasz fanpage!