Ferie 2020

Biblioteka Gminna w Trzebielinie i Filia biblioteczna w Suchorzu realizowały program pod hasłem ,,Ferie z Koziołkiem Matołkiem”. Zorganizowaliśmy wiele ciekawych zajęć, które trwały 10 dni od 13.01.2020 r. do 24.01.2020 r. W tym czasie dzieci wraz z opiekunami wykonały upominki dla Babci i Dziadka, upiekły chleb i ugotowały pyszne kakao, wykonały teatrzyk wraz z głównym bohaterem, uczestniczyły w zajęciach ruchowych. Nasi milusińscy bardzo ochoczo brały udział we wszystkich zadaniach. Był to miły czas, spędzony aktywnie. Biblioteka to miejsce przyjazne każdemu człowiekowi, jesteśmy dla ludzi i kochamy pracę z ludźmi dlatego tak ważne jest dla nas uwrażliwianie społeczeństwa. Po dziesięciu dniach spędzonych razem dzieci dowiedziały się co jest w życiu ważne, jakimi priorytetami kierować się w przyszłości. Małymi kroczkami zmierzamy ku dobremu. Podsumowaniem ferii było rozstrzygnięcie konkursu na najaktywniejszego uczestnika ferii oraz konkursu wiedzy na temat Koziołka Matołka. Oto wyniki:
Biblioteka Gminna w Trzebielinie- najaktywniejszymi uczestnikami zostali Hania Trąbka i Paweł Rapita, a nagrody w konkursie wiedzy o Koziołku Matołku otrzymali Lena Klimczyk, Filip Janusiewicz, Hania Trąbka oraz Ola Szarek.
Filia w Suchorzu- najaktywniejszymi uczestnikami zostało rodzeństwo Kasia, Ewelina i Fabian Machała. Nagrody w konkursie wiedzy otrzymali: Kasia Machała, Fabian Machała, Łucja Wilma oraz Szymon Kiedrowski. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujem, że jesteście z nami.