Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w Trzebielinie odbył się 20.01.2020 roku w Sali Widowiskowej przy bibliotece.
Dla Babć i Dziadków wystąpiły dzieci, które są uczestnikami Ferii z Koziołkiem Matołkiem, odbywających się w bibliotece. Ferie w bibliotece są finansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzebielinie. Milusińscy zaśpiewali piosenki o Babciach i Dziadkach z wielkim wdziękiem i zaangażowaniem. Po występach otrzymały gromkie brawa, następnie wręczyły własnoręcznie zrobione na zajęciach plastycznych odbywających się w ramach ferii, laurki. Na piątkowych zajęciach kulinarnych wspólnie z dziećmi upiekliśmy maślane ciasteczka, które dziadkowie i babcie mogli skosztować w czasie uroczystości. Nasi goście, obejrzeli również skecz pod tytułem Mieli my kawę –zagrany przez grupę KREATYWNI z Trzebielina. Przy kawie, herbacie i pysznych ciasteczkach w miłej atmosferze szybko upłynął czas spotkania. Dziękujemy Radzie Sołeckiej z Trzebielina, Gabrieli Borowskiej ze sklepu Julia, oraz pani Teresie Glapińskiej za dostarczenie słodkiego poczęstunku.