100 lat Puchatku!

14 października Kubuś Puchatek skończył 93 lata!. Miś już co prawda niemłody, ale jego przygody nie zestarzeją się chyba nigdy. Losy Puchatka i jego przyjaciół uwielbiają nie tylko dzieci, ale także dorośli.
Z tej okazji w bibliotece zorganizowane zostało urodzinowe przyjęcie. Na urodziny Puchatka przybyły przedszkolaki, pięciolatki i uczniowie zerówki ze Szkoły Podstawowej w Trzebielinie. Dzieci złożyły Misiowi życzenia, zaśpiewały „Sto lat” oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Tego dnia nie zabrakło wspólnych wesołych zabaw przy muzyce i słodkiego poczęstunku. Trudno było się rozstać z Kubusiem Puchatkiem. Na szczęście na bibliotecznych półkach jest wiele książeczek o Kubusiu i kiedy tylko chcemy, możemy się z nim spotkać.