Dzień Kobiet 2019

,,Kobieta nie jedno ma imię”
W tym roku Dzień Kobiet obchodziliśmy 5 marca na zakończenie karnawału. Przybyłych gości z tej okazji przywitała Pani Krystyna Podraża Dyrektor Biblioteki Gminnej w Trzebielinie, a życzenia złożyli: Pan Tomasz Czechowski Wójt Gminy Trzebielino w imieniu swoim i Samorządowców, Pan Daniel Chwarzyński Członek Zarządu Powiatu Bytowskiego, Radny Gminy Trzebielino Pan Tomasz Zacholski, a Pan Jerzy Kochel zaśpiewał dla wszystkich Pań piosenkę ,,Jedzie Jasio jedzie”.
Uwieńczeniem życzeń była symboliczna lampka szampana oraz odśpiewanie 100 lat przez Panów. Nie zabrakło również smacznych i przepięknych torów.
Atrakcją wieczoru był występ chóru pod przewodnictwem Pani Haliny Kotłowskiej Pisarczyk, niecodzienni goście Żanetka i Włodek z kabaretu ,,Wiejski monitoring”, oraz wspólne biesiadowanie.
Przygotowany program z okazji Dnia Kobiet odciągnął Panie od trosk dnia codziennego, oraz wywołał salwy śmiechu wśród zgromadzonych gości.
Z niecierpliwością czekamy na kolejny Dzień Kobiet.
Nad przygotowaniem imprezy czuwali pracownicy Biblioteki Gminnej
w Trzebielinie a sponsorami byli:
Pan Daniel Chwarzyński Członek Zarządu Powiatu Bytowskiego
Pan Jerzy Tarnowski Przewodniczący Rady Gminy Trzebielino
Pan Tomasz Zacholski Radny Gminy Trzebielino
Sołectwo Trzebieino
Sołectwo Dolno
Pani Ewa Wilma- Guzowska Sołtys Sołectwa Suchorze
Dziękujemy za okazane wsparcie.