FINAŁ WOŚP

Imprezy towarzyszące 27. FINAŁOWI WOŚP miały miejsce 13 stycznia 2019 r. w Trzebielinie. W Trzebielinie i w Suchorzu wolontariusze ofiarnie zbierali pieniądze do puszek, a główną imprezę rozpoczęliśmy turniejem piłki siatkowej na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej . Dla ORKIESTRY wspaniale grały 3 drużyny z następującym wynikiem: 1. miejsce dla Green Team – Trzebielino, 2. miejsce dla Green Team – juniorzy – Trzebielino, 3.miejsce dla OSP Trzebielino. Mecze sędziował Andrzej Labuda .Gorące gratulacje dla wszystkich Zespołów.  Następnie przenieśliśmy się na salę widowiskową przy Bibliotece Gminnej i o 16:00 wszystko się zaczęło. Na scenie niesamowicie i z sercem, występowali uczniowie i przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Trzebielinie, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Suchorzu oraz Starkowie, skecz przedstawili również nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Trzebielinie. Świetnie wystąpił także Chór działający przy Bibliotece Gminnej w Trzebielinie pod kierunkiem pani Haliny Kotłowskiej. Pokazy te przeplatane były licytacjami, które z pełnym oddaniem prowadził Łukasz Formela.W czasie trwania całej imprezy można było także wziąć udział w loterii fantowej. Przybyli mogli również wesprzeć orkiestrę częstując się ciastami, które przygotowały instytucje z terenu Gminy Trzebielino: Urząd Gminy, Zakład Usług Komunalnych, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Biblioteka Gminna oraz Szkoły Podstawowe , a także goframi i lodami, zasponsorowanymi przez Joannę i Piotra Michalak oraz zupą z baru Zatoka z Miastka, jak również kawą i herbatą ufundowanymi przez Urząd Gminy w Trzebielinie. Wszystkie te dobroci serwowali: Łukasz Michalak, Daria Strońska, Rada Sołecka Trzebielino, Danuta Wieczorek, pracownice świetlic i Biblioteki Gminnej w Trzebielinie oraz uczniowie SP Starkowo. Nad bezpieczeństwem wszystkich obecnych czuwali strażacy OSP Trzebielino. Zwieńczeniem tej fantastycznej imprezy było ” światełko do nieba”.

Podczas tegorocznego FINAŁU udało się zebrać niewiarygodną sumę  13 813,49 złotych oraz 7,13 euro. Pieniądze z wielkim zaangażowaniem liczyły pracownice GOPS z Trzebielina. Sukces ten nie byłby możliwy dzięki oczywiście Darczyńcom i Wolontariuszom, ale głównie dzięki absolutnie wszystkim Osobom o wielkim sercu, które nabyły w trakcie bardzo zaciętych licytacji wystawione przedmioty, brały udział w loterii fantowej oraz wrzucały datki do puszek. Pieniądze do puszek zbierali: Nikola Gadomska, Aleksandra Nisztuk, Anna Stoltman, Laura Synakowska, Konrad Kwasigroch, Wiktor Nowak, Bartek Malinowski, Seweryn Sibiński, Kacper Szmarkieta, Angelika Nisztuk, Krystyna Michalak i Dorota Grzegorczyk.  Wszyscy z niecierpliwością i z postanowieniem pobicia tegorocznego rekordu czekają na 28. FINAŁ WOŚP
Darczyńcami na licytację 27.FINAŁU WOŚP byli:

*Starosta Bytowski – Leszek Waszkiewicz,

*Teresa Jedlecka – Trzebielino,

*Nadia Kotłowska z Mamą – Zielin,

*Julia Zabrocka – Trzebielino,

*Dorota i Roman Grzegorczyk – Trzebielino.

Wszystkim należą się ogromne podziękowania i gratulacje tak wspaniałej imprezy.

Jesteście WIELCY ! Spotkajmy się znów za rok !