Spotkanie przedswiateczne

Spotkanie przedświąteczne w Bibliotece Gminnej w Trzebielinie odbyło się 21 grudnia 2018 roku. Przy pięknie zastawionym stole zasiedli Pracownicy biblioteki, Członkowie Dyskusyjnego Klubu Ksiązki i Chóru, Przyjaciele biblioteki oraz Sympatycy książek. Pani dyrektor Krystyna Podraża złożyła wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne, nastąpiło symboliczne przełamanie opłatkiem, oraz degustacja potraw wigilijnych. Pani Krystyna Sieklucka, Pani Władysława Gazdecka, Pani Teresa Gawlik opowiedziały swoje historie ,,Wigilia mojego dzieciństwa”.
Niektóre historie były wesołe inne wzruszały i chwytały za serce.
Wspólne kolędowanie z Chórem umiliło nasze spotkanie. Dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do Wigilii bibliotecznej, za okazane wsparcie i życzliwość.