Spotkanie autorskie

W piątkowe popołudnie,7 grudnia 2018 roku, w Bibliotece Gminnej w Trzebielinie gościła wrocławska pisarka Agnieszka Lingas-Łoniewska, autorka poczytnych powieści.

Agnieszka Lingas-Łoniewska pisze powieści łączące sensację i kryminał z romansem. Jest autorką ponad dwudziestu powieści (m.in. „Bez przebaczenia”, „Zakręty losu” czy „Szukaj mnie wśród lawendy”) i współautorką kilku antologii, a także założycielką projektów: „Czytajmy Polskich Autorów” oraz „Pisarka czyta”.

W trakcie spotkania pisarka niezwykle ciekawie opowiadała o początkach swojego pisania, a także o tym w jaki sposób powstają jej książki i co stanowi inspirację do ich pisania. Podzieliła się także planami wydawniczymi na kolejny rok i przybliżyła nieco ich fabułę. Drugą część spotkania stanowiły pytania od czytelników na które Pani Agnieszka udzieliła wyczerpujących odpowiedzi. Tradycyjnie, po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia, autorka wpisywała dedykacje do książek zakupionych lub przyniesionych przez czytelniczki, a także dokonała pamiątkowego wpisu do kroniki biblioteki. Dziękujemy Pani Agnieszce Lingas-Łoniewskiej za interesujące i miłe czytelnicze spotkanie oraz wszystkim Czytelnikom za przybycie.

Spotkanie autorskie odbyło się w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki realizowanego we współpracy z Instytutem Książki.