Wyniki konkursu ,,Moj ulubiony EKO bohater literacki”

Konkurs był kierowany do dzieci i młodzieży z terenu gminy Trzebielino, które spędzają wolny czas w świetlicach wiejskich i bibliotekach. Na konkurs wpłynęło 14 prac: 9 prac indywidualnych i 5 zbiorowych. 30 maja 2017 roku Komisja złożona z członków Dyskusyjnego Klubu Książki dokonała przeglądu i oceny zgłoszonych prac. W swojej ocenie zwracano uwagę na zgodność z tematem, kreatywność i wyobraźnię, estetykę wykonania pracy.

Dzisiaj 29 czerwca 2017r o godz.13.00, w czytelni biblioteki, nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników konkursu. Uczestnicy konkursu oraz rodzice zostali przywitani przez Panią Krystynę Podraża dyrektor biblioteki i przez bibliotekarki, po czym zostały wręczone Laureatom nagrody i dyplomy. Dzieci wykonały przepiękne prace, które można zobaczyć na zdjęciach dołączonych poniżej oraz w bibliotece.
Gratulujemy i zachęcamy do czytania, które rozwija wyobraźnię i kreatywność.

Werdykt Komisji Konkursowej:
PRACE ZBIOROWE
I MIEJSCE- Nikola Staroszak, Marta Rudzińska, Hanna Rudzińska, Alicja Pirowicz
II MIEJSCE- Klaudia Witek, Marta Tylka
III MIEJSCE- Marika Staroszak, Magdalena Zygarska, Weronika Kowalska, Filip Swędrowski, Jakub Jankowski, Michał Zacholski

PRACE INDYWIDUALNE:
I MIEJSCE- Marta Jabłońska