Moja Babcia i Mój Dziadek

Dnia 23.01.2017r. o godz.16.00 na Sali Widowiskowej przy Bibliotece Gminnej w Trzebielinie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Życzenia babciom i dziadkom złożyła pani Krystyna Podraża dyrektor Biblioteki Gminnej w Trzebielinie, oraz Tomasz Czechowski wójt Gminy Trzebielino. Współorganizatorem była pani Grażyna Pańczyk z Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Gdańsku oddział w Miastku. Pani Grażyna przeprowadziła pogadankę o zdrowym odżywianiu. Przybyli goście obejrzeli przedstawienie pt.; Moja Babcia i mój Dziadek. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze; Babcie i Dziadkowie wzięli udział w wielu konkurencjach i zadaniach: odpowiadali na wylosowane pytania, konkurowali w obieraniu ziemniaka, tarciu jabłka i biciu piany, była też loteria fantowa rodem z PRL-u, oraz taneczne pląsy na parkiecie. Wszyscy dobrze się bawili, było wiele śmiechu i dobrego humoru. Każdy kto brał udział w konkursie otrzymywał nagrodę, więc nie było przegranych. Każda Babcia i Dziadek otrzymali laurki z życzeniami, był poczęstunek: kawa, herbatka, ciasto oraz zdrowe sałatki wykonane przy pomocy pani Grażyny Pańczyk. Program artystyczny przygotowała i poprowadziła animator kultury Krystyna Michalak.

Podziękowanie: Biblioteka dziękuje za udział w przedstawieniu dzieciom Marice i Nicoli Staroszak, Marcie Jabłońskiej, Tomkowi Jagiełło, pani Monice Staroszak oraz panu Tomaszowi Kubiak. Pani Grażynie Pańczyk za pomoc w przygotowaniach, oraz Justynie i Tomaszowi Zabrockim, Tadeuszowi Buczkowi za zasponsorowanie nagród

.