…cd. 90. URODZINY KUBUSIA PUCHATKA

90. URODZINY KUBUSIA PUCHATKA

W dniu 13.10.2016 r o godz. 12.00 na Sali przy Bibliotece  Gminnej  miały miejsce obchody 90 urodzin Kubusia Puchatka . Na urodziny przybyły przedszkolaki w wieku 3-5 lat pod opieką pani Małgorzaty Kos oraz Bożeny Hasulak. Gości powitała pani Dyrektor Krystyna Podraża wraz z pracownikami .Jak przystało na urodziny były tańce, zabawy ,czytanie fragmentu książki o przygodach Kubusia Puchatka ,oraz słodki poczęstunek. Dzieci wzniosły toast sokiem Kubuś i odśpiewały 100 lat. Gościem specjalnym był sam Kubuś Puchatek. Odwiedził nas również pan Leszek Franc , który opowiedział dzieciom o pszczołach ,przedstawił budowę ula, strój pszczelarza oraz co można zrobić z wosku pszczelego. Pan Leszek podarował słodkie ,,conieco’’ Kubusiowi z czego jubilat był bardzo zadowolony ,bo to przecież miód jest jego ulubionym przysmakiem.

Biblioteka dziekuje wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania URODZIN KUBUSIA PUCHATKA: panu Leszkowi Francowi, pani Krystynie Nestor.