Dzień Matki 2016

Obchody Dnia Matki w Bibliotece Gminnej  w Trzebielinie

30.05.2016 r o godz. 17.00  odbyło się spotkanie z okazji DNIA MATKI . Przybyło ok 70 osób – matek z dziećmi. Serdeczne życzenia mamom złożyła  w imieniu Wójta i swoim Pani  Grażyna Bodnar   Sekretarz  Gminy Trzebielino ,oraz Pani Krystyna Podraża  dyrektor Biblioteki                 w Trzebielinie.  Program artystyczny przygotowała Krystyna Michalak animator kultury. Dzieci recytowały wiersze ,śpiewały piosenki  oraz tańczyły. Piosenki ,,o matce” zaśpiewały również  pani Monika Czykier-Sokołowska i pani Sandra Kamińska. Odbył się konkurs ,,Co wiem o swojej mamie’’-największą wiedzą  wykazał się Filip Swędrowski. Uczestnicy otrzymali skromne upominki . Dzieci obdarowały wszystkie mamy własnoręcznie zrobionymi  lampionami. Mamy i dzieci miło spędziły czas przy kawie, herbatce i słodkim poczęstunku .

Szczególne podziękowania składamy pani Dorocie Grzegorczyk za pomoc przy przygotowaniu programu artystycznego ,oraz dzieciom i paniom  biorącym udział w występach.