Twórczo i przedświątecznie

W Suchorzu rozpoczęły się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Za nami już kilka warsztatowych spotkań, które przebiegają w ramach projektu „Twórcze wieczory w bibiliotece-3. edycja”. Pod okiem zaprzyjaźnionej Justyny Sadyś mamy okazję wykonywać ozdoby świąteczne: przepiękne anioły z masy solnej, choinki, gwiazdki które następnie ozdabiamy metodą decoupage. Prace te będzie można obejrzeć podczas Wystawy Świątecznej, 13 grudnia w sali widowiskowej w Trzebielinie. Zajęcia są świetną okazją do odkrywania swoich talentów, miłego spędzenia wieczorów i przygotowania się do zbliżających Świąt- opowiada Iwona Szczęsna. Projekt realizują biblioteka, sołectwo i świetlica w Suchorzu ze środków finansowych Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzebielinie.