Teatr „Kurtyna” z Krakowa w spektaklu profilaktycznym pt.:”Szkoła z klasą”

21 maja o godz. 8.50 w sali widowiskowej przy Bibliotece Gminnej w Trzebielinie wystąpił Teatr „Kurtyna” z Krakowa w spektaklu profilaktycznym pt.:”Szkoła z klasą”.

W spektaklu przedstawiono typowe dla dzisiejszej szkoły sytuacje , konflikty i problemy. Codzienne życie szkolne, w którym dochodzi do kradzieży, przemocy , wyśmiewania się z dzieci otyłych, biednych, brak motywacji do nauki, wagarowanie . Słuchacze mogli wyciągnąć prawdziwą lekcje z przedstawionych sytuacji. Na spektakl przybyli uczniowie klas IV- VI Szkoły Podstawowej w Trzebielinie. W spotkaniu uczestniczyło 60 osób. Występ teatralny sfinansowany został wspólnie przez Szkołę Podstawową w Trzebielinie oraz Bibliotekę Gminną w Trzebielinie.