Dzień Bibliotekarza

Dnia 20 maja w Bibliotece Gminnej w Trzebielinie bibliotekarze powiatu bytowskiego świętowali Dzień Bibliotekarza i Bibliotek.

W programie znalazło się zwiedzanie Filii w Suchorzu oraz Biblioteki Gminnej w Trzebielinie, prezentacja z działalności Biblioteki Gminnej w Trzebielinie w formie multimedialnej i piknik biblioteczny. Gościem spotkania był pan Tomasz Czechowski, Wójt Gminy Trzebielino, który złożył bibliotekarkom życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza oraz podziękował za ich prace na rzecz upowszechniania czytelnictwa i kultury i na ręce pani Krystyny Podraża, dyrektor Biblioteki Gminnej w Trzebielinie wręczył bukiet kwiatów. Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze i była dobrą okazją do wymiany doświadczeń wśród bibliotekarskiego środowiska. Dziękujemy Nadleśnictwu Trzebielino za udostepnienie miejsca i pomoc w zorganizowaniu bibliotecznego pikniku w pięknym otoczeniu przyrody.