„Kwiatek dla Ewy – świętujemy Dzień Kobiet”

Dnia 9 marca br. Biblioteka Gminna w Trzebielinie zorganizowała uroczystość  z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie rozpoczęło się
o godz. 16.30 w sali widowiskowej przy Bibliotece Gminnej w Trzebielinie, która przepełniona była po brzegi mieszkańcami naszej Gminy. Spotkanie rozpoczął animator kultury Łukasz Ruszkowski, po czym nastąpiło uroczyste przywitanie wszystkich Pań przez Pana Tomasza Czechowskiego wójta gminy Trzebielino. Pierwszą atrakcją, którą goście mieli okazję obejrzeć, był pokaz sztuki układania włosów. Pokaz prezentowała lokalna fryzjerka Pani Justyna Glapińska.

Następnie odbyła się część artystyczna. Na scenie wystąpiła młoda grupa aktorów w przedstawieniu pt.:”Dobrawa i Ścibor”,
pod przewodnictwem pani Danuty Kubiak. Współorganizatorami imprezy były Sołtys i Rada sołecka sołectwa Trzebielino oraz Dolno zapewniając gościom słodki poczęstunek. Kolejnym punktem spotkania była gra dla publiczności, w której wzięły udział dzieci i ich mamy. Wszystkie panie otrzymały po symbolicznym tulipanie. Można było skorzystać również z konsultacji fryzjerskich oraz każda z pań otrzymała próbki i katalogi kosmetyków firmy Ziaja.

Impreza przebiegła w miłej atmosferze, uczestniczyło w niej około 70 osób.