Uroczystość z okazji święta Dnia Babci i Dnia Dziadka

Dnia 22 stycznia 2015r. o godz. 1700 w Sali widowiskowej przy Bibliotece Gminnej w Trzebielinie odbyła się uroczystość
z okazji Dnia Babci i Dziadka.
DSC09334 DSC09331

Organizatorem imprezy była Biblioteka Gminna w Trzebielinie we współpracy z p. Ireną Andrys sołtys sołectwa Trzebielino, p. Janiną Marcula-Kamińską sołtys sołectwa Dolno oraz p. Danutą Kubiak, która przygotowała lokalną młodzież do występu teatralnego. Imprezie towarzyszyła wystawa „Z babcinego kuferka”, swoje serwety udostępniła p. Krystyna Plutowska oraz wystawa książek. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego wstępu, następnie wystąpiła młodzież w przedstawieniu pn.”Nawrócenie wnuczka”.
Po występie zostały wręczone laurki z życzeniami dla wszystkich Babć oraz Dziadków. W trakcie przygotowano słodki poczęstunek oraz kawę i herbatę. Impreza minęła w przyjemnej atmosferze, uczestniczyło w niej około 60 osób.