Dożynki Gminne w Suchorzu

W sobotnie popołudnie, 13 września 2014 roku, Biblioteka Gminna w Trzebielinie zaprezentowała się na Dożynkach Gminnych w Suchorzu. Na naszym stoisku  znalazły się  foldery, ulotki i gadżety  promujące bibliotekę, gminę Trzebielino i Lokalną Grupę Działania „Wrzeciono”. Promowałyśmy także rękodzieło twórców naszej gminy, szydełkowe obrusy i serwety oraz obrazy wyszyte haftem krzyżykowym przez hafciarkę Krystynę Plutowską z Trzebielina. Wiele uśmiechu i radości dożynkowym gościom dostarczył Kubuś Puchatek- maskotka naszej biblioteki, który częstował dzieci i dorosłych słodkim „małym co nieco”. Obok stoiska bibliotecznego prace plastyczne dzieci prezentowała Beata Gawrońska animatorka kultury ze świetlicy wiejskiej w Suchorzu. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Pani Krystynie Plutowskiej dziękujemy za użyczenie swoich prac na potrzeby wystawy.